Kszszzzz-szzzzkszyszzcz Kaś!

by Taki tam, ment
(z Mierzyna)


//Wiadomość jest zakodowana w dialekcie encim, zniszcz zaraz po przeczytaniu//


Jako, że to Twoje 21 urodziny życzę Ci przede wszystkim, żeby Twoja rodzicielka to uwzględniła i rozszerzyła Ci możliwość wychodzenia w tygodniu do 3 (ale nie więcej, albowiem lękam się o Twoje rozpustne życie ulicy)! Mam nadzieję, że wszystko co najlepsze i najbardziej zapadające w pamięć jest jeszcze przed Tobą, że czeka Cię dopiero to wszystko i będziesz mogła się realizować; żeby przytrafiały Ci się dziwne sytuacje, w których porzucisz strefę komfortu i przeżyjesz niesamowite rzeczy (nie mam na myśli, żebyś porzucała w tej chwili dom i zabrała się z tymi kolesiami tirem ;| najpierw sprawdź chociaż parametry!)


Niechaj Twoja czujność będzie nieuśpiona póki śmierć Cię nie zmorzy, albowiem noc ciemna jest i pełna kpiarstwa. Wrogie ptysie knują, szpiegują, nasyłają kocice, hakują i czytają fejsa, a na domiar szkalują dobre imię . Nie są jednak świadomi z kim próbują zadzierać, klęska czeka ich wcześniej czy później, oby zanim kocica Ci przegryzie tętnice. Wtedy w ramach zemsty będę zmuszona ogolić komuś głowę na łyso. Tak na zero, łysa glaca /oj będzie wypolerowana na błysk, bo tyle jej dotyka w ciągu minuty/.


Oby idealna równowaga między serialami, filmami, książkami, życiem towarzyskim i rysowaniem została na reszcie odnaleziona.
Ewentualnie jeśli nam w życiu nie wyjdzie to niech opowieści były tak wspaniałe i pochłaniające, że brak własnego życia był mniej odczuwalny xD

Byś na przeciw problemom zawsze stała z workiem pełnym kamieni.

Mam nadzieję, że zaczną przydzielać nagrodę Nobla z dziedziny informatyki, bo na prawdę nie znam nikogo, kto bardziej zasługiwałby na niego od Ciebie!
(Powinni też przydzielać nagrody za cwaniactwo, agenctwo i spryt)

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie życzyła jeszcze haremu kocurów, spotkania łan tru lov, o ile nie jest tym co już znasz, czyli czekolada i pławienie się w fikcji, chociaż najważniejsze, żebyś była swoim tru lov, no bo tak myślę: kochaj się sam, bo inaczej będą Cię kochać inni, a oni się gówno znajo!

Także zachowajmy chwiejną równowagę, i tak zawsze aż do końca.

brace yourself, may the force be with you, hasta la vista, buzdygan.

//Wszystkie prawa zastrzeżone (cierniami). Podczas tworzenia wiadomości nie ucierpiały żadne misie koala//

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Happy Birthday Messages.

101 things to do on your birthday free ebook
zodiac sign meanings and gifts